BESKYDSKÝ ŠERPA 2022

REGISTRACE

  

Start: Město Frýdlant nad Ostravicí, U Hřiště 1424

Areál 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 

Cíl: Lysá Hora

 

Délka trasy a převýšení

Trasa měří necelých 10 km a převýšení je téměř 1000 m; pro zvědavé je trasa k nahlédnutí tady. 

Registrace a startovné

Online registrace zde!

  • Startovné při platbě do 31. 5. 2022 – 600 Kč/tým
  • Startovné při platbě do 1. 9. 2022  – 800 Kč/tým
  • Startovné při platbě na místě – 1000 Kč/tým

Konec online registrace 1.9. ve 23:59 hodin.

Prezence závodníků, výdej startovních čísel a dřevěných „krosen“ na nošení sudů: 4. 9. 2022 od 8:00 hod. v areálu závodu.

O co vlastně jde?

Toužíš prožít s kamarády neskutečné dobrodružství a zapít ho správně hořkým a vychlazeným pivem? Pak získej pro svůj tým místo v závodu BERNARD Beskydský šerpa. Tvým úkolem bude společně se třemi kamarády dostat sud s pivem z Frýdlantu nad Ostravicí na Lysou horu na dřevěném šerpském nosiči. Nejrychlejší družstvo se může těšit na speciální pohár od skláře Zdeňka Kunce a každý jeho člen obdrží SUD PIVA. Odměnou pro dalších 9 týmů v pořadí na základě cílového času, bude nejen nepopsatelný pocit dosažení mimořádného úspěchu, ale k tomu také velký nebo malý SUD PIVA, který tým obdrží. Každý účastník obdrží v cíli pivo 🍺  – za odměnu k osvěžení a doplnění energie. 

BERNARD Beskydský šerpa je výzvou pro pravé chlapy, kteří si dokáží sáhnout až na dno sil a dokázat zdánlivě nemožné. Čtyřčlenné šerpské týmy odstartují přímo na hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí. Účastníci budou muset s padesátilitrovým (65 kg) sudem plným piva překonat na skoro deseti kilometrech převýšení necelých 1000 metrů a jejich úkolem bude dopravit sud v limitu 3 hodin do cíle na nejvyšší beskydský vrchol – Lysou horu. Poražené tento speciální závod nezná, protože odvaha postavit se s kamarády na start a bojovat s těžkým nákladem a náročným terénem je nad jakýmkoliv sportovním výkonem.

 

A jak se do závodu přihlásit? Stačí se zaregistrovat pomocí online registrace, vytvořit tým a zaplatit startovné za celý tým. Počet týmů je omezen na 50, tak neváhejte a přihlaste se. U prezentace v den závodu musí každý tým odevzdal vytisknuté a vyplněné prohlášení účastníků BERNARD Beskydského šerpy, jinak nebude do závodu zařazen. Prohlášení můžete stáhnout zde.

 

Registrace do závodu a platba jsou závazné! Pokud se tým nebude moci závodu zúčastnit, startovné propadne organizátorovi. Děkujeme za pochopení. 

 

partneři akce

Kontakty

BB Sport, s.r.o.

Náplavní 1
120 00 Praha 2
Česká republika

GSM: +420 731 236 542
E-mail: info@bb-sport.cz

© Copyright 2022 frydlantskyduatlon.cz. Všechna práva vyhrazena. Createdy by ODMARKETING.cz