BERNARD Beskydský šerpa

  

TERMÍN: SOBOTA 30.5.2020, START ZÁVODU: 10:00

Start: Město Frýdlant nad Ostravicí, U Hřiště 1424

Areál 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 

Cíl: Lysá Hora

 

Délka trasy a převýšení

 Je necelých 10km a převýšení skoro 1000m; pro zvědavé je trasa k nahlédnutí právě tady. 

 

Registrace a startovné

od 8:00  hod, 30.5.2020

Registrace bude spuštěna na začátku roku 2020. Pro více informací sledujte naše webové stránky a sociální sítě.

startovné za celý tým 400kč

 

Odměna

Odměna je připravena pro prvních 10 týmů.

Toužíš prožít s kamarády neskutečné dobrodružství a zapít ho správně hořkým a vychlazeným pivem? Pak získej pro svůj tým místo v závodu BERNARD Beskydský šerpa. Tvým úkolem bude společně se třemi kamarády dostat sud s pivem z Frýdlantu nad Ostravicí na Lysou horu na dřevěném šerpském nosiči. Nejrychlejší družstvo se může těšit na speciální pohár od skláře Zdeňka Kunce a každý jeho člen obdrží SUD PIVA. Odměnou pro dalších 9 týmů v pořadí na základě cílového času, bude nejen nepopsatelný pocit dosažení mimořádného úspěchu, ale k tomu také SUD PIVA, který tým obdrží. Každý účastník obdrží v cíli pivo 🍺  – za odměnu k osvěžení a doplnění energie. 

BERNARD Beskydský šerpa je výzvou pro pravé chlapy, kteří si dokáží sáhnout až na dno sil a dokázat zdánlivě nemožné. Tento rok se poprvé uskuteční v rámci akce Frýdlantský duatlon, v sobotu 1. června 2019. Čtyřčlenné šerpské týmy odstartují po startu běžců přímo na hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí. Účastníci budou muset s padesátilitrovým (65 kg) sudem plným piva překonat na skoro deseti kilometrech převýšení necelých 1000 metrů a jejich úkolem bude dopravit sud v limitu 3 hodin do cíle na nejvyšším beskydském vrcholu – Lysé hoře. Poražené tento speciální závod nezná, protože odvaha postavit se s kamarády na start a bojovat s těžkým nákladem a náročným terénem je nad jakýmkoliv sportovním výkonem. 

 

A jak se do závodu přihlásit? Stačí se zaregistrovat pomocí online registrace, vytvořit tým a zaplatit startovné 400,-Kč za celý tým. Počet týmů je omezen na 50, tak neváhejte a přihlaste se. U prezentace v den závodu musí každý tým odevzdal vytisknuté a vyplněné prohlášení účastníků BERNARD beskydského šerpy, jinak nebude do závodu zařazen. Prohlášení můžete stáhnout zde.

 

 

Registrace do závodu a platba jsou závazné! Pokud se tým nebude moci závodu zúčastnit, startovné propadne organizátorovi. Děkujeme za pochopení. 

 

Kontakty

Seven Days Agency, s.r.o.

Náplavní 1
128 00 Praha 2
Česká republika

GSM: +420 731 236 542
E-mail: info@sevendays.cz
Web: www.sevendays.cz

partneři akce

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR